CAM KAPI VİTRİN

CAM KAPI; Arzu edilmesi halinde manuel şifreli veya kartlı geçiş sistemi monte edilebilmekte olan cam kapılar genellikle işyerleri ve  dükkan giriş kapılarında kullanıldığı alttan hidrolik ve taşımalı üst hareketli menteşeli uygulamaların dışında, kasadan menteşeli açılır sistem ve üstten taşımalı raylı sistem şeklinde uygulamaları mevcuttur.

Standart ölçüler 210 cm yükseklik ve 90 cm genişlik olan cam kapılar istenilen ölçülerde imalat yapılabilir. Sistem eşiksiz olup zeminde herhangi bir kasa bulunmamaktadır.Kullanılan conta sayesinde pervaz ile kapı arasından hava sızdırmazlığı sağlamaktadır.Cam kapı m² ağırlığı 35 kg’ dır.Camlar şeffaf olduğu gibi kumlu veya desenli cam uygulanabilir. Standart profil renkleri, eloksal gri ahşap desenli kaplama olmak üzere Akçaağaç – Maun – İtalyan Ceviz – Venge Tüm aksesuarları paslanmazdır.

CAM VİTRİN; Mağazaların ve işyerlerinin aynası olan vitrinler dekoratif, çekici tasarımlar ile uygulanmalıdır .Zerafet ve estetiğin bir arada bulunması gereken vitrin camlarında, lamine cam kullanılarak, kırılma durumunda maksimum güvenlik sağlanmaktadır. Vitrin uygulamalarında vitrin çerçevesi ve camlar uyum içinde dizayn edilmeli montajı yapılmalıdır. Konusunda uzman personelimizle, alüminyum veya paslanmaz çerçeveler kullanarak hazırladığımız vitrin görünümünü dizayna uygun camlar ile tamamlıyoruz.

ŞİMDİ YERİNDE CAM KAPI VE CAM VİTRİN ÖLÇÜLERİ ALMAK VE FİYATLANDIRMALARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

TEL: 0212 693 03 03 GSM: 0542 261 60 61

film izle hd